Skip to main content

Schley County at Baconton

Scheduled
September 5th, 2014

Baconton Blazers

Principal: Lynn Pinson
Class: A
Region: 1
Total Record: 0-0-0 (0)
Classification Record: 0-0-0 (0)
Region Record: 0-0-0 (0)

Schley County Wildcats

Class: A
Region: 4
Total Record: 0-0-0 (0)
Classification Record: 0-0-0 (0)
Region Record: 0-0-0 (0)

This Week's Scores

Day Away Home Status
Thursday Randolph Clay Dougherty Scheduled
Thursday Americus-Sumter Shaw Scheduled
Thursday Harris County Westside, Macon Scheduled
Friday Terrell County Albany Scheduled
Friday Baldwin Alcovy Scheduled
Friday North Paulding Allatoona Scheduled
Friday Jenkins Appling County Scheduled
Friday Oconee County Athens Christian Scheduled
Friday Schley County Baconton Scheduled
Friday Cairo Bainbridge Scheduled
Friday Whitewater Banneker Scheduled
Friday   Brantley County Scheduled
Friday Claxton Bryan County Scheduled
Friday McEachern Buford Scheduled
Friday Griffin Burke County Scheduled
Friday Carrollton Calhoun Scheduled
Friday Heard County Callaway Scheduled
Friday Bradwell Institute Calvary Day Scheduled
Friday Glynn Academy Camden County Scheduled
Friday Grady Carver Atlanta Scheduled
Friday Creekside Carver Columbus Scheduled
Friday Coosa Cass Scheduled
Friday Columbia Cedar Grove Scheduled
Friday B.E.S.T. Academy Central Carroll Scheduled
Friday Mundy's Mill Central Gwinnett Scheduled
Friday Howard Central Macon Scheduled
Friday Lithia Springs Chapel Hill Scheduled
Friday   Charlton County Scheduled
Friday Calhoun County Chattahoochee County Scheduled
Friday Lanier Clarke Central Scheduled
Friday Druid Hills Clarkston Scheduled
Friday Armuchee Coahulla Creek Scheduled
Friday Crisp County Colquitt County Scheduled
Friday Brookstone Columbus Scheduled
Friday Hebron Christian Academy Commerce Scheduled
Friday Berrien Cook Scheduled
Friday Riverwood Creekview Scheduled
Friday Douglass Atlanta Cross Keys Scheduled
Friday Gilmer Dawson County Scheduled
Friday Jackson Atlanta Decatur Scheduled
Friday Lakeside Dekalb Duluth Scheduled
Friday Chamblee Dunwoody Scheduled
Friday Lovejoy Dutchtown Scheduled
Friday Southwest Macon Eagle's Landing Scheduled
Friday Greater Atlanta Christian Eagle's Landing Christian Scheduled
Friday Metter Emanuel County Institute Scheduled
Friday Cherokee Etowah Scheduled
Friday Northside Warner Robins Evans Scheduled
Friday Murray County Fannin County Scheduled
Friday Starr's Mill Fayette County Scheduled
Friday Irwin County Fitzgerald Scheduled
Friday Woodland, Stockbridge Forest Park Scheduled
Friday Holy Innocents George Walton Academy Scheduled
Friday Glascock County Georgia Military Scheduled
Friday Lafayette Gordon Lee Scheduled
Friday   Groves Scheduled
Friday Houston County Grovetown Scheduled
Friday Sandy Creek Hampton Scheduled
Friday Greene County Hancock Central Scheduled
Friday Bremen Hapeville Scheduled
Friday East Coweta Harrison Scheduled
Friday Franklin County Hart County Scheduled
Friday North Gwinnett Hillgrove Scheduled
Friday Grayson Hughes Scheduled
Friday White County Jackson County Scheduled
Friday Lambert Johns Creek Scheduled
Friday Telfair County Johnson County Scheduled
Friday Banks County Johnson Gainesville Scheduled
Friday Cross Creek Jones County Scheduled
Friday Westover Jonesboro Scheduled
Friday Butler Josey Scheduled
Friday Walker King's Ridge Scheduled
Friday Heritage Catoosa Lakeview Ft Oglethorpe Scheduled
Friday Pace Academy Landmark Christian Scheduled
Friday Westminster Laney Scheduled
Friday Walton Lassiter Scheduled
Friday Worth County Lee County Scheduled
Friday Union Grove Locust Grove Scheduled
Friday Drew Lowndes Scheduled
Friday Union County Lumpkin County Scheduled
Friday Mays M L King Scheduled
Friday Veterans Macon County Scheduled
Friday Eastside Madison County Scheduled
Friday Brooks County Madison County, FL Scheduled
Friday Lovett Marist Scheduled
Friday Liberty County McIntosh County Academy Scheduled
Friday Therrell McNair Scheduled
Friday Dacula Mill Creek Scheduled
Friday Early County Miller County Scheduled
Friday Norcross Milton Scheduled
Friday Christian Heritage Model Scheduled
Friday Walnut Grove Monroe Area Scheduled
Friday Crawford County Montgomery County Scheduled
Friday Jackson Monticello Scheduled
Friday Kennesaw Mountain Mountain View Scheduled
Friday North Clayton Mt Paran Christian Scheduled
Friday Haralson County Mt Zion Carroll Scheduled
Friday Hiram New Manchester Scheduled
Friday Marietta Newnan Scheduled
Friday River Ridge North Atlanta Scheduled
Friday Cartersville North Cobb Scheduled
Friday Jeff Davis North Cobb Christian Scheduled
Friday Chattahoochee North Forsyth Scheduled
Friday Jefferson North Hall Scheduled
Friday Chattooga North Murray Scheduled
Friday Rutland Northeast Scheduled
Friday Troup County Northgate Scheduled
Friday Habersham Central Northview Scheduled
Friday Cedartown Northwest Whitfield Scheduled
Friday Prince Avenue Christian Oglethorpe County Scheduled
Friday Morrow Ola Scheduled
Friday KIPP Atlanta Collegiate Our Lady of Mercy Scheduled
Friday Seminole County Pacelli Catholic Scheduled
Friday Peachtree Ridge Parkview Scheduled
Friday Alexander Paulding County Scheduled
Friday Osborne Pebblebrook Scheduled
Friday Mitchell County Pelham Scheduled
Friday Bowdon Pepperell Scheduled
Friday Peach County Perry Scheduled
Friday East Hall Pickens Scheduled
Friday Bacon County Pierce County Scheduled
Friday Upson-Lee Pike County Scheduled
Friday Treutlen Portal Scheduled
Friday Morgan County Putnam County Scheduled
Friday Mt. Pisgah Christian Rabun County Scheduled
Friday Lakeside Evans Richmond Academy Scheduled
Friday Johnson Savannah Richmond Hill Scheduled
Friday Dade County Robbinsville, NC Scheduled
Friday Meadowcreek Rockdale County Scheduled
Friday Heritage Conyers Salem Scheduled
Friday Windsor Forest Savannah Scheduled
Friday Westside, Augusta Screven County Scheduled
Friday Blessed Trinity Sequoyah Scheduled
Friday Rockmart Sonoraville Scheduled
Friday Southeast Bulloch South Effingham Scheduled
Friday Centennial South Forsyth Scheduled
Friday Collins Hill South Gwinnett Scheduled
Friday Villa Rica South Paulding Scheduled
Friday Gordon Central Southeast Whitfield Scheduled
Friday LaGrange Spalding Scheduled
Friday Lakeview Academy St. Francis Scheduled
Friday Wayne County Statesboro Scheduled
Friday Elbert County Stephens County Scheduled
Friday Tucker Stone Mountain Scheduled
Friday Wesleyan Stratford Academy Scheduled
Friday Beach Tattnall County Scheduled
Friday Manchester Taylor County Scheduled
Friday Stewart County Temple Scheduled
Friday Riverdale Thomas County Central Scheduled
Friday Luella Tift County Scheduled
Friday Vidalia Toombs County Scheduled
Friday Lithonia Towers Scheduled
Friday Dooly County Turner County Scheduled
Friday East Laurens Twiggs County Scheduled
Friday Swainsboro Valdosta Scheduled
Friday Greenbrier Warner Robins Scheduled
Friday   Warren County Scheduled
Friday Mary Persons Washington County Scheduled
Friday Wilkinson County Washington-Wilkes Scheduled
Friday Alpharetta West Forsyth Scheduled
Friday Chestatee West Hall Scheduled
Friday Bleckley County West Laurens Scheduled
Friday Shiloh Westlake Scheduled
Friday Lanier County Wheeler County Scheduled
Friday Providence Christian Whitefield Academy Scheduled
Friday Hawkinsville Wilcox County Scheduled
Friday Apalachee Winder-Barrow Scheduled
Friday Forsyth Central Woodland, Cartersville Scheduled
Friday Wheeler Woodstock Scheduled
Friday St Pius X Woodward Academy Scheduled
Saturday Hardaway Jordan Scheduled
Saturday Towns County Mt. Vernon Scheduled
Saturday Rome Newton Scheduled
Saturday Spencer Northside Columbus Scheduled
Saturday Tri-Cities Southwest Dekalb Scheduled